Diskuse kolem konopí a marihuany se obvykle točí kolem kanabinoidů THC a CBD. Každá verze rostliny Cannabis Sativa L. však obsahuje více než 100 dalších kanabinoidů. Další zkoumání z nich odhalilo některé fascinující účinky, nemluvě o potenciálních výhodách. V poslední době se THC jako delta 8 a delta 10 staly populárními alternativami k delta 9 THC nalezenému v marihuaně.

HHC si můžete legálně pořídit

Velká část přitažlivosti se scvrkává na legální šedou zónu s kanabinoidy, které jsou volně prodejné. Hexahydrokanabinol je další sloučenina, která spadá do tohoto území. Ve skutečnosti je to pravděpodobně více matoucí, protože HHC pocházející z konopí není THC, i když má opojné účinky. HHC však může pocházet i z THC. Jedním z nejlepších zdrojů jsou HHC květy, které jsou o tento kanabinoid uměle obohacené. Jejich kouření vám umožní naplno čerpat výhody, které přináší. Tyto konopné květy lze pořídit v celé škále obchodů a mezi nejlepší patří eshop Kratomworld.cz. Kde je pořídíte ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny.

Význam a historie HHC

Roger Adams, chemik, který ve 40. letech minulého století identifikoval a izoloval CBD, vytvořil ve stejném desetiletí hexahydrokanabinol. HHC je hydrogenovaný derivát tetrahydrokanabinolu (THC). Adams přidal molekuly vodíku do delta 9 THC v procesu zvaném hydrogenace, který přeměňuje THC na HHC. Přestože byl vytvořen před více než 70 lety, existuje minimální výzkum HHC a jeho účinků. Víme však, že použití atomů vodíku k nasycení molekuly výrazně zvyšuje skladovatelnost HHC. Na rozdíl od THC nemá HHC žádné dvojné vazby. Místo toho má dva atomy vodíku navíc. Je to přímý opak CBN, který vzniká, když THC získává další dvojné vazby, když se rozpadá. S HHC se dvojné vazby v THC přeruší a nahradí vodíkem, což změní vazebnou afinitu molekuly k receptorům CB1 a CB2 v těle.

Když si koupíte HHC, zjistíte, že si zachovává vysoké procento své účinnosti mnohem déle než delta 9-THC. Je výrazně odolnější proti rozpadu při vystavení UV záření a teplu.

Jaké výhody HHC nabízí?

U HHC už proběhla řada studií, především na zvířatech. Tento kanabinoid má po celém světě ale nespočet uživatelů, kteří mohou jeho vlastnosti potvrdit. I když je třeba ještě mnoho studií provést, mezi nejuznávanější výhody užívání HHC patří:

  • Zmírnění bolesti, včetně chronické
  • Úleva od úzkosti
  • Euforie
  • Relaxace
  • Snížený zánět
  • Zmírnění nevolnosti a zvracení
  • Zlepšený spánek

Pokud je skutečně z 80 % tak účinný jako delta 9-THC, měli by jedinci s nízkou tolerancí THC přistupovat k HHC opatrně. Nejprve nepoužívejte více než 3-5 mg, abyste zjistili, jak to ovlivňuje vaše tělo a mysl. Pokud bude na HHC vaše tělo reagovat dobře, může se stát o skvělého pomocníka, který vám může zpříjemnit život. V eshopu Kratomworld.cz můžete kromě HHC květů objevovat i další přírodní prostředky, které vám mohou ulevit od zdravotních problémů nebo zpříjemnit den. Najdete zde prodej Kratomu, CBD produktů, shilajitu, kavy, kurkumy a mnoha dalších přírodních produktů.