Estetická chirurgie je velice specifickou disciplínou, která v sobě kříží prvotní zájem hlavně o co největší zdokonalení estetické části každého z nás, ale přitom se dokáže o značné míry dostat také do středu problémů v mnohem zdravotních oblastech.

Zákroky, které většinou poskytuje estetická chirurgie, jsou přitom jednoduchého rázu a nemusíte se bát velkých věcí a nebezpečných procedur. Zcela naopak, je zde ohromná šance na to, že vše bude mnohem příjemnější, než vůbec čekáte.

Trvalé zlepšení pleti bez plastické chirurgie

Většina lidí si myslí, že jedinou cestou ke zlepšení pleti je nutně plastická chirurgie. To ale v žádném případě není pravda, spíše naopak! Existují již moderní procedury estetické chirurgie, jako je například plazmalifting. Ten je velice populární hlavně proto, že je velice jednoduchý na aplikaci, a přitom může přinést dlouhodobé výsledky. Princip plazmaliftingu přitom spočívá v posílení plazmy v oblasti, kde je potřeba pokožku regenerovat. Ta s novou dávkou automaticky zlepší regenerační procesy a dlouhodobě dokáže takový stav udržet.

Odstranění vrásek zcela přírodními metodami

Odstraňování vrásek je další věcí, která se stala součástí plastické chirurgie a užívá se k ní poměrně dost nepříjemných metod pro naše tělo. Naopak estetická chirurgie dokáže výplň vrásek řešit zcela odlišně. Klíčem je kyselina hyaluronová, která je pro naše tělo naprosto přirozenou součástí. Je typická kupříkladu také pro zdraví vlasů. Princip je zde takový, že přirozeně váže vodu a díky tomu tak vyplní prázdné jemné prostory v pokožce.

Řešení potíží s padajícími víčky

Oční víčka jsou jeden ze svalů v lidském těle, který neustále pracuje. Od rána do večera a spánku jsou stále v pohotovosti a musí vykonat miliony pohybů za život. Proto se tak může stát, že se stanou jedním ze svalů, co začne ochabovat, což se projeví vráskami, funkčními problémy i váčky pod očima. Moderní operace očních víček je už ale procedurou, která ani zdaleka nemá rizika. Zcela naopak je vše naprosto bezpečné a díky speciální léčbě je extrémně rychlá také regenerace.