Vzhledem k tomu, že cesta do chorvatska není tak náročná, je tato destinace ideální volbou pro letní dovolenkový pobyt. Letoviska Šibenické riviéry nabízejí svým návštěvníkům jak dokonalou zábavu, tak i vynikající restaurace a mnoho zajímavých výletů. K odpočinku přímo lákají čisté moře a nádherné oblázkové pláže. Na dosah jsou chorvatské skvosty, mezi které patří národní parky Krka nebo Kornati. Na portálu ubytovanivchorvatsku.cz si můžete vybrat ke svému pobytu hotel nebo apartmán a užijete si zde tak zasloužený odpočinek. Mezi známá letoviska patří Primošten, Vodice, Ražanj nebo Kanica.

Primošten

Toto rekreační středisko se řadí mezi nejhezčí chorvatská letoviska. Návštěníky okouzlí především stará část města. K odpočinku zve nádherná oblázková pláž s postupným vstupem do moře. Ve městě naleznete restaurace, kavárny, cukrárny, obchůdky a půjčit si zde můžete i loďku.Z města se můžete vypravit na různé výlety. Oblibě se těší návštěva vodopádů v národním parku Krka nebo národní park Kornati. Zavítat můžete i do města Šibenik. Počasí v chorvatsku je zde velmi příznivé.

Vodice

Toto turisty hojně navštěvované městečko je velmi živé. Čeká tu zde na vás velké množství restaurací, barů a kaváren. Zavítat můžete i do některého z místních obchůdků. Jsou zde pořádány různé zábavy a diskotéky a vyrazit můžete i na některý z lodních výletů. Nechybí ani atrakce pro děti.

Ražanj

Toto malebné letovisko se rozkládá na členitém poloostrově. Je to místo vyhledávané především těmi, kdo mají rádi klidnou dovolenou. Svým návštěvníkům nabízí pěkné pláže a čisté moře. Je to ideální bod pro poznávání krás Severní Dalmácie. Chcete-li si odpočinout, vydejte se do severní část, kde se nacházejí dvě oblázkové pláže. Obě jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi, neboť vstup do moře je velmi pozvolný. Ke koupání a odpočinku je připraveno i několik betonových mol. Další pláž se pak nachází v jižní části poloostrova.