SENZA medical je česká firma, která nabízí doplňky stravy, kvalitní kosmetiku a zabývá se zdravím. Je to specialista na výrobu a distribuci jedinečných doplňků stravy. Pro výrobu jednotlivých produktů používá pouze ty nejkvalitnější suroviny, pokud to lze, tak z místních zdrojů. Na trhu působí již dlouhou dobu a její produkty si získaly celou řadu pozitivních ohlasů. Jednotlivé produkty z nabídky jsou unikátní svým složením. Nechte se inspirovat tipy níže.

Senza Colostrum

Senza Colostrum je přírodní přípravek, který má za úkol podpořit vaši imunitu. Colostrum (mlezivo) je první mléko, které produkují samice savců těsně po porodu. Obsahuje cenné látky, které mají za úkolu pomoci mláďatům vybudovat silnou imunitu. Tyto látky jsou užitečné i pro člověka.

Colostrum obsahuje velké množství imunoglobinů. Ty výrazným způsobem posilují imunitu. Také v něm nalezneme růstové a metabolické látky, enzymy, aminokyseliny, vitamíny a minerály. Všechny látky v něm obsažené jsou v dokonalé přírodní rovnováze. Řadí se mezi nejkomplexnější živiny pro savce.

Colostrum nejen efektivně podpoří imunitu, ale navíc pomáhá při hojení a regeneraci. Podporuje vyšší fyzickou výkonnost a má pozitivní vliv na fungování celého organismu. Je účinné v boji proti chřipce. Lze jej užívat při onemocnění, po úrazech, během psychické zátěže, na podporu lepšího trávení, při fyzické aktivitě, během redukce váhy, v průběhu těhotenství a kojení.

SENZA Lipozomální vitamín C

SENZA Lipozomální vitamín C je extra silný sirup s jahodovou příchutí, který má za úkol podpořit imunitu. Také má pozitivní vliv na funkce nervové soustavy a pomáhá v boji proti únavě a vyčerpání. Je vhodnou volbou pro celou rodinu a to nejen v období, kdy se vyskytují chřipky nebo různá nachlazení. Funguje jako prevence proti celé řadě infekcí. Podpoří rekonvalescenci a bojuje proti stresu. Díky svým antioxidačním účinkům pomáhá zpomalovat stárnutí.